Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

środa, 1 sierpnia 2012

Mozaika

Ten temat już raz pojawił się na naszym warsztacie. Firma, która zaczęła z nami współpracę w ostatniej chwili zmieniła osobę prowadzącą i dla mnie osobiście warsztat okazał się kompletną porażką. Wstyd mi było. Zabrakło doświadczenia, organizacji i co najważniejsze - wiedzy o materiale, na którym się pracuje. Przez przypadek wpuściłam do swojej pracowni kompletnego nowicjusza. Cóż ciągle się uczę i na szczęście wyciągam wnioski. Tym razem postanowiłam wykonać warsztat próbny (korzystniejszy cenowo), po którym uczestnicy będą mieli szansę wypowiedzieć się w ankiecie. Jestem też pewna, że uzyskacie odpowiedzi na temat wszystkiego co ma związek z mozaiką :).
Pani Beata Witkowska - Krause właśnie dołącza do grona prowadzących u nas warsztaty - spotkacie ją 11.08 na dniach otwartych i 24.08 na warsztacie próbnym.
A tu kilka jej prac (zdjęcia są własnością Pani Beaty Witkowskiej - Krause, wszelkie prawa zastrzeżone):


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover