sobota, 28 lipca 2012

Metalicznie

Poszukuję swojej drogi na uzyskanie efektu metalu. Szpachlówki i proporiny to nie do końca to, o co mi chodziło. Myślę, że zbliżam się do szczęśliwego finału - powstają pierwsze prace, które zaczynają mi się podobać. Dodatkowo narożniki wykonane samodzielnie przy pomocy masy samoutwardzalnej -
mam z nią mnóstwo zabawy, spodobał mi się efekt jaki pozostawia białe złoto.
Kreatywnie.com Drzeniów

piątek, 27 lipca 2012

Przyjemne z pożytecznym

Ostatnie pięć dni spędziłam w towarzystwie Pani Sabinki - przepracowałyśmy program kursu zawodowego decoupage. Poniższe zdjęcie pokazuje efekty. Dla mnie to więcej niż przyjemność pracować z tak inspirującym uczniem. Dobór barw, struktur, szablonów, pomysły - wszystko to jest niesamowicie gustowne, przemyślane i świetne jakościowo. Nie trudno się domyślić, że egzamin był formalnością :). Ostatni w tym roku certyfikowany kurs II stopnia jest przewidziany na sierpień.
Kreatywnie.com Drzeniów
środa, 25 lipca 2012

Sznurkowe szaleństwo

Ogarnęło mnie sznurkowe szaleństwo. Dzięki Kasi trafiłam na inspirujące prace w tej technice i nie dawały mi spokoju. Siedzimy na wsi z Panią Sabinką przerabiając program zawodowego kursu decoupage i z dnia na dzień przybywa nowych prac.
Kreatywnie.com Drzeniów


 

sobota, 21 lipca 2012

Puszkowe inspiracje

Jakiś czas temu rozdałam podczas pokazu puszki po mleku naszego Maksia, które rozmnożyły się w naszym domu. Jak zawsze można było na Was liczyć - dziś mogłam podziwiać gotowe prace i świetne pomysły na ich wykorzystanie. Jedna z Pań z powodu nieobecności przesłała mi nawet zdjęcie swojej wersji. Wszystkim bardzo dziękuję!
Kreatywnie.com Poznań
Praca i zdjęcie Pani Małgosi Matłoka.

poniedziałek, 16 lipca 2012

Szczerze darowana

Jakiś czas temu dostałam od bardzo sympatycznej Pani Doroty w kartonie suche badylki z korzeniami. Zaniosłam do domu, znalazlam miejsce, wkopałam w ziemię i ... ta dam! Urosła piękna dalia, którą podziwiam przy każdym posiłku na powietrzu. Narobiła nam apetytu na więcej.
Pani Doroto - dziękujemy!
Kretywnie.com Drzeniów


niedziela, 15 lipca 2012

Spotkanie plenerowe lipiec 2012

Nasze spotkanie właśnie dobiega końca. Kameralne, twórcze, zaskakujące i sprzyjające rozwojowi nowych pomysłów. W międzyczasie ja również popełniłam małą próbę zainspirowaną pracami Nicolasa Gandara/Dayka Trade. Następne spotkanie zaplanowane jest na sierpień - nie mam wątpliwości, że będzie równie udane.
Kreatywnie.com Drzeniów
środa, 11 lipca 2012

Najgrzeczniejsze dzieci chodzą do ... biblioteki

Na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Swarzędzu poprowadziłam warsztaty z techniki serwetkowej dla maluchów. Muszę powiedzieć, że od dawna nie miałam tak sympatycznych i zdyscyplinowanych uczestników. Chciałabym też bardzo podziękować Paniom, które mimo normalnego dnia pracy bardzo mi pomagały i wspierały podając małym artystom farbę i preparaty. Gdyby nie to, przebiegałabym tego dnia wokół stołu kilka kilometrów :).
Jeśli mieszkacie w okolicy odwiedźcie bibliotekę koniecznie!
Kreatywnie.com Poznań
piątek, 6 lipca 2012

Magazyn 07/2012

Mamy przyjemność powiadomić Was o pojawieniu się kolejnego numeru magazynu hobbystycznego.

W bieżącym numerze prezentujemy projekt naszyjnika z kwiatem w technice filcowania na mokro.


W dziale poświęconym dekoracjom znajdziecie opis jak wykonać imitację słojów drewna.

Polecamy również materiał o pudełku decoupage i kurs jak wykonać koralikowe kulki autorstwa Weroniki Kaczor (Weraph).

Życzymy miłej lektury! Zaglądajcie do archiwum - tam również jest mnóstwo ciekawostek.
Zespół Kreatywnie.com

wtorek, 3 lipca 2012

Warsztatowo

Dzisiejszy dzień od rana poświecony był warsztatom indywidualnym, a kolejna grupa właśnie zaczęła koralikować. Dzięki wizycie dwóch doświadczonych decoupage'ystek poszalałam z technikami, które od dawna leżały w zapomnieniu. Tiling, raku, mozaika i nowości - słoje drewna i postarzanie cukrem. Poniżej żniwo z jednego warsztatu, pozostałych prac nie zdążyłam sfotografować :). Poniższe prace będą jeszcze lakierowane. Kreatywnie.com Poznań

niedziela, 1 lipca 2012

Coś lżejszego

Tym razem na szyję. W głowie miałam biały t-shirt, trampki i dżinsy, a do nich delikatny, choć jednocześnie zdecydowany akcent wełniany. Szczerze powiem, że dredy wykańczają moje dłonie, ale po 10 sztuce znalazłam na nie własny sposób :). Już niedługo podobny naszyjnik będzie można zrobić na naszych warsztatach - kończę testować optymalne zapięcia biżuteryjne.
Kreatywnie.com Drzeniów

Pin It button on image hover