Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

wtorek, 8 stycznia 2013

Do poczytania

Od jakiegoś czasu krążę wokół łączenia papierów o różnej strukturze, fakturze, grubości i wzornictwie. Bardzo też lubię tekturki z http://www.wycinanka.net, które na razie wykorzystuję w wersji surowej. Patrząc czasami na to co wyprawiają z nimi scraperki zapragnęłam kursu "postępowania z tekturkami" :).
Zaczeło się od tej książki: http://kreatywniecom.blogspot.com/2012/05/ponownie-drob.htm
a później zrobilam wspólnie z uczestniczkami kilka jej wariantów podczas letnich kursów i plenerów. Podczas ostatniego kursu weekendowego ponownie sięgnęlam po ten wdzięczny przedmiot, żeby wydobyć z niego "warsztat tematyczny". Miałysmy do wyboru przepisy i pasmanterię. Poniżej praca zespołowa dwóch przesympatycznych Pań, które wybrały się do mnie z daleka :). Czas nam się niespodziewanie skrócił i nie zdążyłyśmy zrobić wszystkich detali, ale uczestniczki uzbrojone w wiedzę na pewno będą miały mnóstwo pomysłów na to "co jeszcze".
Z pracowni w Drzeniowie pozdrawia Was Kreatywnie.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover