Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

poniedziałek, 7 stycznia 2013

Nowości na warsztatach

Nowy Rok zaczął się dla mnie serią warsztatów. Postarzanie, reliefy, malowanie - niby już były, ale w zupełnie innej odsłonie. Mnóstwo ciekawych zagadnień, połączonych w nową całość. Zaczęłyśmy od spotkania w piątkowy wieczór z ogromnym zegarem w tle wg programu Gabi Solyom. Dzięki dużej powierzchni można poszaleć z motywami, to tego kilka innych ciekawych technik. W sobotę zaplanowałam sobie i uczestniczkom mały maraton od 11 do 18.00 - książka decoupage i malowanie szpachelką na przykładzie herbaciarki. Pamiętając swoje zgrzytanie zębów przy pierwszym kontakcie z tą techniką trudno mi było uwierzyć jak lekko i malarsko potraktowały ją uczestniczki. Mnóstwo kolorów, świetne faktury. Poniżej impresje z warsztatów - prace uczestniczek.
Z pracowni w Drzeniowie pozdrawia Was Kreatywnie.com


1 komentarz:

  1. Doroto Kochana, warsztat zegarowy - SUPER. Patrzę na swoje dzieło i nieskromnie zauważam, że szalenie mi się podoba. Zazdroszczę sobotnich herbaciarek, książki na pewno były równie udane. Pozdrawiam i... do następnych warsztatów. Renata

    OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover