Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

wtorek, 5 lutego 2013

Hiszpańskie malowanie dekoracyjne

Wtajemniczonym nie trudno będzie rozpoznać hiszpańskie symbole w malowanych przez nas formatkach. Niewtajemniczeni pewnie zastanawiają się skąd taka nazwa warsztatów. Rodzajów malowania dekoracyjnego jest mnóstwo, a tego konkretnego nauczyłam się w pracowni w Santander. Żeby je jakoś wyróżnić nazwałam je zgodnie z pochodzeniem.
Prowadzenie zajęć w tym temacie zawsze sprawia mi mnóstwo satysfakcji. Kolejnych kilka osób ma w końcu "własnego koguta", a ja zostałam zainspirowana do eksperymentów ze spękaniami (jednoskładnikowymi!) - dziękuję Wam za twórczy wieczór.

Pozdrawiam Was serdecznie - Dorota, Kreatywnie.com2 komentarze:

  1. To był fantastyczny wieczór Dorotko Kochana, a podziękowania należą się Tobie, tak więc wielkie dzięki za wszystko. Myślę sobie(ja-dumna posiadaczka "osobistego koguta"), że warto spróbować czasami czegoś nowego. Właśnie spróbowałam i nie żałuję. Hiszpańskie malowanie to ogromna frajda. Pozdrawiam. Renata

    OdpowiedzUsuń
  2. A z okazji dzisiejszych imienin życzę niewyczerpanych zasobów twórczej kreatywności, pogody ducha, siły i zdrowia. Jeszcze raz ślę pozdrowienia. Renata

    OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover