Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

środa, 17 kwietnia 2013

Przestrzennie

Odkrywając uroki macierzyństwa ciągle natrafiam na nowe niespodzianki, które najczęściej wiążą się z moją nieobecnością w pracy. Nieocenioną wprost podporą w takich sytuacjach jest Asia, która między innymi godnie zastąpiła mnie na szkoleniu z sospeso, a teraz dzielnie wdraża je w Kreatywnie. Wybór techniki był nieprzypadkowy - żadna z nas nie ma tyle dbałości o detale i umiłowania do precyzji. Ja z lubością mażę się w farbie i ostatnio wyżywam się malując szpachlą. Pani Basia dba o wszystkich początkujących i spełnia się rzeźbiąc w wełnie.
Między wieloma informacjami przekazywanymi na codzień zrodził się pomysł na warsztat i dzięki temu mogę zaprosić Was na nowe zajęcia z zakresu sospeso rampicante prowadzone przez Asię Trojanowicz. Nazwa nie do przetłumaczenia - cała tajemnica specyfiki tego rozwiązania zostanie rozwiana na warsztacie.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Kreatywnie.com
Fot. i wykonanie Joanna Trojanowicz, ramka w technice sospeso rampicante.

2 komentarze:

Pin It button on image hover