Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

wtorek, 6 sierpnia 2013

Morning tea ... taca print room wykończona żywicą szklącą

Jakiś czas temu podczas mojej najdziwniejszej podróży życia doświadczyłam przedziwnego zwyczaju serwowania porannej herbaty z mlekiem gościom hotelowym o godzinie 6 rano. Uwierzcie mi, nie było sposobu, żeby tego napoju nie przyjąć i nie otworzyć drzwi :). Pierwszego dnia byłam nieprzytomna, drugiego dnia zirytowana, ale po przemyśleniu z wdzięcznością przyjęłam ten rytuał rozpoczynania dnia i herbata, której nie pijam nigdy w ten sposób naprawdę mi posmakowała.
Podobnie rzecz się miała z tacą, którą prezentuję poniżej. Przygotowując warsztat print room z żywicą szklącą miałam wizję konretnego przedmiotu, który chcę wykonać. Proces twórczy był kilkudniowy, pełen irytacji i zwątpienia w poszczególne etapy. Aż w końcu jest - finał i mnóstwo wniosków, które można przełożyć na pracę warsztatową, wdzięczność za cierpliwość i nowe doświadczenia :). Gotowa, idealnie nada się do serwowania porannej herbaty. Taca będzie jednocześnie częścią programu zawodowego drugiego stopnia, w związku z tym, że tiling klasyczny odchodzi do lamusa. Warsztat planuję w terminarzu na najbliższą jesień lub od zaraz w trybie indywidualnym.
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota Kreatywnie.com1 komentarz:

  1. Taca śliczna, chyba zacznę swoje doświadczenia z żywicą :-)
    Pozdrawiam
    Montownia Slicznosci

    OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover