Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

poniedziałek, 2 września 2013

WIĘCEJ RĘKODZIEŁA, witamy DecoFantazję

Nasze sklepowe półki się zapełniają. Kreatywnie.com zmienia się dla wszystkich tych, którzy kochają przedmioty ręcznie zdobione i chcą poprzebierać w pracach wykonanych w wielu technikach.
Tym razem prezentuję ekspozycję DecoFantazji. Pani Marta wchodząc do sklepu ze swoimi pracami powiedziała "ja będę od dzieci" - i tego nam właśnie brakowało! Całkiem niedawno podziwialiśmy mobile zaprojektowane dla nas z medalionów, a teraz powoli zapełniamy półkę prezentami dla bobasów i nie tylko.
Brakuje nie tylko samych prezentów handmade dla maluchów - niestety jak na lekarstwo jest też motywów, papierów, serwetek ... Szukam zawsze i z dumą przywiozłam ostatnio różowego kotka, wiecie którego :).
Wracając do DecoFantazji to jeszcze nie wszystko. Pani Marta zajmuje się też biżuterią, ale do jej ekspozycji jeszcze wrócimy.

Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com

Fot. DecoFantazja, http://decofantazja.blogspot.com/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover