czwartek, 20 czerwca 2013

Kolorowy pasek do letnich sukienek...

Bardzo dawno nie robiłam pasków,a jest to element garderoby baaaardzo przydatny,zwłaszcza latem.
Postanowiłam popełnić chociaż jeden....kolorowy(oczywiście pomarańczowy),energetyczny i pasujący do letnich sukienek i nie tylko.Inspiracja były dla mnie warsztaty z Dagmar Binder,zorganizowane przez kreatywnie.com ,w których brałam udział i które,jak wszystkie plenery organizowane przez Dorotę,były baaaardzo udane i baaaaardzo sympatyczne....:)

A pas wygląda tak...:)Do zrobienia paska wykorzystałam materiały ze sklepu http://www.kreatywnie.com/sklep/:


wełna australijska 18,5 mic w kolorze pomarańczowym
wełna australijska 18,5 mic multikolororaz filc igłowany ,również pomarańczowy
Wszystkie materiały można kupić  w stacjonarnej pracowni w Poznaniu:
Kreatywnie.com, ul. św. Czesława 12, 61-575 Poznań, tel. 61 833 43 53, www.kreatywnie.com
Polecam :)

Pozdrawiam cieplutko

Korniki i wosk

Poprzedni post należy uznać za oficjalną premierę grupy projektowej, która od tej pory będzie współtworzyć prace przeznaczone dla Was jako inspiracje.
W ostatnim czasie miałam przyjemność trochę się doszkolić i poniżej pierwsze efekty. Nie wszystko do mnie przemawia, ale wszelkie formy postarzania są mi bardzo bliskie. Efekt kornika i wosku są świetnym uzupełnieniem technik meblarskich, dzięki którym można zmienić je w niepowtarzalne małe dzieła sztuki.
Nowy warsztat jest już dostępny w terminarzu: efekt kornika. Będziemy ozdabiać skrzynkę na wino.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota, Kreatywnie.com
wtorek, 18 czerwca 2013

Romantyczny decoupage na świecy

Zawsze mi się wydawało, że nie ma nic prostszego niż decoupage na świecy. Wystarczy nakleić serwetkę i już... To rzeczywiście prawda, jeśli chcemy mieć świecę w najprostszym wydaniu. Jeśli nie - zawsze można poeksperymentować z mediami, farbami i różnymi technikami. Efektem takich eksperymentów może być np. taka świeca, która powstała z połączenia techniki serwetkowej, szablonów, transferu i perełek w płynie:
Na świecy zastosowałam następujące produkty ze sklepu Kreatywnie.com:

- biała farba akrylowa                
              
medium do świec firmy Stamperia

 - medium do transferu        
     
- papier do transferu Stamperia
- perełki w płynie
- szablon koronki

Wszystkie preparaty kupisz w stacjonarnej pracowni w Poznaniu:
Kreatywnie.com, ul. św. Czesława 12, 61-575 Poznań, tel. 61 833 43 53, www.kreatywnie.com

Pozdrawiam
Asia (bjutus)

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Międzynarodowe warsztaty filcowania z Dagmar Binder

Spotkania w międzynarodowym gronie na warsztatach to zawsze duże przeżycie i choćbym nie wiem jak się przygotowała zawsze mnie przejmują lekką tremą. Tegoroczne zajęcia z Dagmar Binder bardziej niż zwykle zasługiwały na miano międzynarodowych - nie uwierzycie, ale jedna z uczestniczek przyleciała na warsztaty z Nowej Zelandii. Tym samym pobiła mój osobisty rekord (warsztaty decoupage w RPA:). Są ludzie, którym się naprawdę chce.
Na uwagę zasługuje nasza nowa baza plenerowa - Traperska Osada, dla mnie miejsce wyjątkowe. Poza komfortowymi pokojami i salą warsztatową mogłyśmy spędzić przemiły wieczór w chacie trapera i podziwiać liczny inwentarz :) - strusie, konie, owce i psy zaprzęgowe. Mimo organizacji warsztatu, opieki nad Maksiem, doglądania i dostarczania - naprawdę odpoczęłam :)!
A prace ... mówią same za siebie. Przyznaję bez bicia - bardzo niedoceniłam wiedzy, która stoi za trójwymiarowymi konstrukcjami Dagmar. Każdy włosek ma tu znaczenia, a ona dokładnie wie, jak go położyć ... :)! W lipcu planujemy kolejne zajęcia - podobna technika wykorzystana na przykładzie kamizelki. Więcej informacji na stronie: http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=247
Pozdrawiam Was poplenerowo - Dorota, Kreatywnie.com


niedziela, 2 czerwca 2013

Ekspresowa akcja na Gołębiej

Co za sobota! Dzień dziecka zapełniłam sobie zadaniami, które niemal pokrywały się czasowo. W efekcie biegałam do godziny 14.00 z pakami, torbami, banerem itp. :).
Nagrodą za to był czas spędzony z dziećmi, z którymi ozdabialiśmy domki dla ptaków i gołębie techniką serwetkową. Była to akcja zupełnie bezpłatna i większość nie mogła w to uwierzyć - dostałam jako wynagrodzenie super cukierki i piątaka na parking! :)
Poniżej moje "stoisko" tuż przed wizytą najmłodszych i chłopaki w akcji!
Pozdrowienia, Dorota Kreatywnie.comPin It button on image hover