piątek, 31 października 2014

Pod daszkiem

Większość osób uważa, że ma "Dużą Głowę", "Małą Głowę" posiadając standarowy rozmiar 54-56-58 cm. Kolejna grupa to ta, która ZAWSZE źle wygląda w czapce.
Nie jestem modystką, tym bardziej stylistką, jednak z doświadczenia wynika, że potrzebne jest tu tylko nakrycie głowy z rondkiem lub daszkiem ... Tylko tyle, a zmienia zupełnie postać rzeczy. Rondo można zagiąć w fantazyjny sposób i uzyskać kilka wariantów z jednego nakrycia głowy. Właśnie opracowałam dwa nowe modele MyBoshi dla wymagających :) - czapka z daszkiem i kapelusik. Modele te wymagają wstępnych umiejętności robienia na szydełku dlatego nie polecam tych warsztatów osobom początkującym. Zapraszam w grudniu - zdążymy z prezentami :).
http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=340
Zamówienia na gotowe czapki przyjmujemy na Zeylanda, wystarczy wybrać kolory :).
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota

poniedziałek, 20 października 2014

Ośnieżone kule

W tym roku pierwszy raz przygotowuję się do kiermaszu przedszkolnego. Zapomniałam już z jaką przyjemnością robi się bombki na z góry przewidziane cele, dla z góry zaplanowanych osób. Po prostu w prezencie i z wdzięczności. To zupełnie inna praca, niż warsztatowe projekty, które często postają w celach szkoleniowych i traktowane są trochę zbyt technicznie.
Przy okazji mogłam wykorzystać nowy puszysty sypki śnieg, który już wkrótce pojawi się w naszej ofercie. Zapraszam Was na świateczne warsztaty, terminy znajdziecie tutaj:
http://www.kreatywnie.com/?t=terminarz
Dorota z Kreatywnie.com

niedziela, 5 października 2014

Dwie małe zmiany ...

Przy niewątpliwym udziale Projektu Vintage: https://www.facebook.com/ProjektVintage?fref=ts
skąd udało mi się kupić cudne przedmioty do przeróbki, odbył się mały pokaz możliwości farb kredowych.
Jako obiekty wybrałam małą ryczkę na przybory do butów, którą awansowałam jako stołeczek-skrzynkę na skarby dla Maksia i torbę, która od tej pory będzie ze mną podróżowała.
Efekty oceńcie sami. Torba jest jeszcze w trakcie cieniowania, malowania, woskowania. Mam zamiar od czasu do czasu pokazywać ją w różnych miejscach podczas wyjazdów, tym samym sprawdzając trwałość mojej stylizacji w ekstremalnych warunkach :).
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com

Autorem zdjęć "PRZED" jest Projekt Vintage: https://www.facebook.com/ProjektVintage?fref=ts


Pin It button on image hover