Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

poniedziałek, 23 listopada 2015

Grudniowe inspiracje

Zwykle rozpoczynam pracę nad bombkami w lipcu, choć naprawdę trudno się za nie zabrać kiedy na zewnątrz jest tyle zieleni. Najlepsze pomysły miewam za to w grudniu, kiedy sezon właśnie się kończy :). Co roku obiecuję sobie je zapisać i opracować jak najwcześniej, ale jakimś cudem moje zapiski i tak mnie do tego nie mobilizują. Wydaje się, że wymyślono już wszystko, tymczasem zawsze można znaleźć coś nowego i ciekawego. W tym roku moim małym odkryciem są płatki śniegu lub raczej lodu - opalizujące lub bezbarwne. Nadają bombkom szklisty, lekki wygląd i mienią się jak zmrożone kawałki lodu. Poniżej projekt na najbliższy warsztat domkowy - http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=115. Przygotowałam małą zmianę programu w postaci nietypowego wykończenia.
Płatki - posypkę śniegową - można zamówić w naszym sklepie: http://kreatywnie.com/sklep/pl/c/Produkty-okolicznosciowe-swieta/39
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover