Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

wtorek, 10 maja 2016

Papier kamienny - inspirujące tworzywo

Kwietniowe warsztaty z Beatą Wośkowiak jak zwykle wniosły sporo inspiracji na przyszłość. Bardzo przyjemny i nowy projekt z efektem skóry zaproponowała na bieżący sezon Stamperia.
Własne pudełko można wykonać już niedługo na warsztatach, w przygotowaniu wersja prostokątna i okrągła. Nie uwierzycie ile różnych odcieni farb składa się na kolor skóry. Praca wydaje się monotonna, jednak z każdą warstwą wydobywa się głębia faktury, a końcowe cieniowanie nadaje całości bardzo naturalny wygląd.


Przy okazji zetknęłam się z nowym dla mnie tworzywem - papierem kamiennym. Niezwykle wytrzymały, przypomina skórę, a jednocześnie świetnie przyjmuje farby różnego rodzaju. Wkrótce więcej na ten temat. Na dzień dzisiejszy muszę ograniczyć się do maleńkiego paska z klamerką :). Poniżej przykład kufra - źródło zdjęcia Stamperia.it.
Najbliższy termin zajęć już w czercu: http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=390


Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover