wtorek, 28 czerwca 2011

Wypukłości

Letnie dni mijają mi na walce z chwastami i pracami nad Magazynem Hobbystycznym. Krążąc między ogrodem a pracownią wpadam na coraz nowe pomysły i mam nadzieję, że zgromadzę dużą ilość inspirujących Was projektów na zimę. Fotografie piętrzą się na dyskach i czekają na opisy. Tylko wśród zieleniny jakoś efektów nie widać - po każdym deszczu można zaczynać od nowa :).
W poszukiwaniu własnej koncepcji na wypukłości i struktury popełniłam taką skrzynkę na herbatę. Nie ma nic wspólnego z decoupage, choć korciło mnie przyklejenie czegokolwiek :). Opis jej wykonania niedługo pojawi się w Magazynie.

Kreatywnie.com Poznań/Drzeniów

niedziela, 19 czerwca 2011

Manufaktura kolorów

W pogoni za nowymi barwami zrodził się nowy pomysł stworzenia własnej palety na materiałach do filcowania. W standardowej fabrycznej ofercie brakowało nam delikatnych przejść między barwami, różnorodności w palecie loków i jedwabiu. Po przestudiowaniu technologii farbowania stworzyliśmy pierwszą serię wielobarwnych loków i czesanki jedwabnej.
Mamy nadzieję, że nowości spotkają się z Waszym uznaniem. Czekamy na pierwsze wrażenia.
Nowe materiały są do nabycia w naszym sklepie internetowym.
Kreatywnie.com Poznań/Drzeniów

niedziela, 12 czerwca 2011

Wystawa

Wprawdzie część wystawowa naszej pracowni jest jeszcze w planach, ale przy takiej pogodzie można wynieść wszystkie prace przed budynek, który stanowi świetne tło do fotografii. Poniżej efekty ostatniego spotkania.
Kreatywnie.com Drzeniów

sobota, 11 czerwca 2011

Filcujemy w plenerze

Właśnie upływa drugi dzień pleneru filcowego. Na naszym podwórku zakwitły szale jak egzotyczne rośliny, zapełniło się kolorami i fakturami. Gdyby nie to, że brakuje sił, filcowanie trwałoby do rana, bo każdy projekt niesie sporo nowych pomysłów. Nie wiem co zastanę jutro, ale na pewno o kilka kwiatów więcej :).

Kreatywnie.com Drzeniówniedziela, 5 czerwca 2011

Weekend z Decomanią

Koniec tygodnia okazał się dla mnie niezwykle pracowity - choć na blogu i w pracowni wygląda na sezon ogórkowy. Zaczęły się jeszcze zimą zaplanowane szkolenia instruktorskie. Tym razem wybrałam się do Skoczowa na spotkanie z właścicielką Decomanii. Takie spotkania to zawsze pozytywna wymiana energii i możliwość spotkania ciekawych osób z całej Polski i nie tylko. Program szkoleniowy obejmował decoupage na tkaninie za pomocą transferu (nie dalej jak tydzień temu przerobiłyśmy ten temat na plenerze :) i tryptyk z dużymi motywami. Program może nie był odkrywczy, ale ilość pracy ogromna. Kolejny dzień był pełen pokazów na wolnym powietrzu i bardzo dużo można było się dowiedzieć. Pani Orianna to niezwykle otwarta osoba, która chętnie dzieli się wiedzą. Inspiracji starczy na cały rok :).
Kreatywnie.com Poznań
Link


Pin It button on image hover