poniedziałek, 29 sierpnia 2011

A w przerwie ... www.makajak.pl

Nie uwierzycie czym ekipa Kreatywnie.com zajęła się w przerwie w filcowaniu :). Postanowiłyśmy zdobyć rzekę Pliszkę na uroczym odcinku w okolicach Koziczyna. Dzięki uprzejmości właściciela kajaków Pana Marka z www.makajak.pl spędziłyśmy pełne emocji i sportowego wysiłku przedpołudnie. A podobno nasza trasa jest najłatwiejsza ... Trochę oszukiwałam - tzn. moje wiosło częściej było w powietrzu niż w wodzie, ale jakoś dopłynęliśmy do celu :). W przyszłym roku zamierzamy zdobyć Odrę!
Kreatywnie.com Drzeniów
Plener decoupage 25-28.08.2011

Sezon plenerów wyjazdowych zbliża się ku końcowi. Jeszcze raz spotkamy się we wrześniu na filcowaniu i warsztaty z wiejskiej pracowni przeniosą się do Poznania. W ostatni weekend spotkałyśmy się w znanym gronie i urozmaiciłyśmy zajęcia warsztatem z wikliny prowadzonym przez Magdę z Ogrodów Duszy i przy dzielnej pomocy Ewy z galerii Rudart. Niestety ze względu na kondycję nie bardzo mogłam wziąć w nim czynny udział, nad czym ubolewam, bo oczyma wyobraźni widziałam już całe wiklinowe płoty w ogródku :).
Poniżej impresje z zajęć.Kreatywnie.com Drzeniów

środa, 24 sierpnia 2011

Przestrzennie

A jednak na coś przydało się spotkanie z Decomanią. Na najbliższy plener dzięki inspiracjom z pokazów mogłam przygotować obraz z kaflami, które nadają całości przestrzenny charakter. Pomysł absolutnie nie mój, widziałam go już w różnych wydaniach. Poniżej wykorzystany przepiękny papier ryżowy nie pozwalał na zbyt wiele wariacji na ten temat, jednak i tak satysfakcja z wykonania takiej pracy jest gwarantowana.
Kreatywnie.com Drzeniów


piątek, 19 sierpnia 2011

Filcujemy służbowo

Postanowiłyśmy wykorzystać jeden weekend, spotkać się na wsi i pofilcować służbowo w gronie pracowników Kreatywnie :). Przy okazji odrobinę korzystamy z pogody i klęski urodzaju na owocowych drzewach. Intensywnie testujemy nasz nowy nabytek - maszynę do rolowania, która po pierwszym dniu nie wykazuje oznak zmęczenia.Wprowadziłyśmy elementy farbowania, które bardzo absorbowało mnie w tym sezonie. Jednym słowem dzieje się. Efekty wkrótce na Pakamerze do nabycia - a trochę się tego uzbiera :).Kreatywnie.com Drzeniów

środa, 10 sierpnia 2011

Letni konkurs - ogłoszenie wyników

Dziękujemy za przesłanie projektów na nasz letni konkurs. Szło bardzo opornie, ale tuż przed finiszem pojawiły się prawdziwe perełki.
Czas na ogłoszenie wyników. Nasza skromna komisja postanowiła nagrodzić następujące projekty i ich autorów:

I. miejsce i pobyt na plenerze Kreatywnie.com w sezonie 2011 lub 2012 otrzymuje projekt bransolety przesłanej z pracowni CALMA przez Panią Annę Wojciechowską-MagdaII. miejsce czyli dowolny warsztat w naszej pracowni z zakresu decoupage, filcowania i malowania dekoracyjnego otrzymuje projekt kartki pełnej niespodzianek przesłanej z obdaruj.eu przez Panią Magdalenę DudałęIII. miejsce czyli bon w wysokości 50 zł na zakupy w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym otrzymuje projekt koszulki batikowej i ponownie pracownia CALMA.Gratulujemy! Zwycięzców prosimy o kontakt i informacje o wybranych terminach.
Zespół Kreatywnie.com

środa, 3 sierpnia 2011

Techniki domalowywania

Mimo sezonu urlopowego udało się zebrać grupę na zajęcia związane z domalowywaniem papieru decoupage różnymi technikami. Bardzo lubię ten warsztat, ale jeszcze bardziej pozytywne zaskoczenie moich klientów na widok swoich prac. Poniżej impresje z zajęć.
Kreatywnie.com Poznańwtorek, 2 sierpnia 2011

Magazyn hobbystyczny 08/2011

Kolejny numer Magazynu Hobbystycznego jest już dostępny.

W bieżącym numerze prezentujemy opis wykonania dywanika w technice filcowania na mokro.W dziale poświęconym dekoracjom znajdziecie projekt o reliefach.Jako dodatek polecamy wywiad z autorkami pierwszej polskiej książki o filcowaniu i informacje o spękaniach jednoskładnikowych.

Kreatywnie.com

poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Wiadomości porządkowe

Zacznę od "Magii filcowania". Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że drogą losowania książkę otrzyma od nas edytta-p
Prosimy o kontakt pod adresem kreatywnie@poczta.fm i przesłanie danych do przesyłki.

Druga sprawa to letni konkurs Kreatywnie.com. Przede wszystkim dziękujemy za nadesłane prace. Ze względu na sezon urlopowy i na liczne prośby uczestników, którzy przygotowują projekty przedłużamy termin nadsyłania prac do 7.08 czyli do najbliższej niedzieli.
Szczegóły konkursu znajdują się tutaj:
http://kreatywniecom.blogspot.com/2011/07/letni-konkurs-kreatywniecom.html

Kreatywnie.com Poznań
Pin It button on image hover