poniedziałek, 28 listopada 2011

Jesienny konkurs - ostatnia chwila

Przypominamy o naszym jesiennym konkursie:
http://kreatywniecom.blogspot.com/2011/10/jesienny-konkurs-kreatywniecom.html
to już ostatnie chwile, żeby przesłać swoje projekty. Czekamy do 30.11.2011, adres nadsyłania prac: kreatywnie@poczta.fm

Kreatywnie.com Poznań

sobota, 26 listopada 2011

Mamy Cel - konkurs świąteczne inspiracje

Ogarnął Cię przedświąteczny szał tworzenia? Nie? Zatem Świąteczne szaleństwo czas zacząć!;) Puść wodzę fantazji i weź udział w konkursie portalu Mamycel.pl! Wykonaj dowolną dekorację, ozdobę świąteczną lub przedmiot, który może stać się wspaniałym pomysłem na prezent świąteczny i wygraj jedną z cennych nagród! Pracę konkursową możesz wykonać z dowolnych materiałów i dowolną techniką. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim kreatywność!Jako jeden ze sponsorów zachęcamy do udziału i prezentowania swoich prac. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie:
http://mamycel.pl/konkursy.html

Dzień Darmowej Dostawy w sklepie internetowym


W tym roku bierzemy udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy w Polsce. Akcja DDD rozpoczyna się dnia 30 listopada 2011 roku o godzinie 00:01 i kończy się o godzinie 23:59 tego samego dnia.
Realizujemy darmową przesyłkę na terenie Polski niezależnie od:
- sposobu płatności (w tym za pobraniem),
- wielkości oraz ilości zamówionego towaru,
- formy dostawy (kurier, poczta), oraz
- minimalnej kwoty zamówienia.

Akcja dotyczy naszego sklepu internetowego: www.kreatywnie.com/sklep
Zapraszamy!

czwartek, 24 listopada 2011

Ręcznie szyte anioły

To już tylko miesiąc ... Ostatnie chwile na poszukiwanie prezentów i całkiem sporo czasu na ich wykonanie. W tym sezonie dopadły mnie skandynawskie rożki, wieszane ze słodyczami na choince. Moje są wypełnione orzechami, które obrodziły u nas w ilościach nieprzejadalnych :). Nasze okno zmieniło się z filcowego w świąteczne, a dodatkowo zdobią je ręcznie szyte Lalo-Anioły Dagmary. Zaglądajcie do nas - nie tylko przez szybę :)Kreatywnie.com Poznań

niedziela, 20 listopada 2011

Gorseciarnia

Manekiny duże i małe to przedmioty, którymi chętnie się otaczam - przypominają mi o tym jak bardzo było dla mnie ważne szycie. W międzyczasie pojawiły się nowe pasje, ale do maszyny wracam raz na jakiś czas - najczęściej w wymiarze praktycznym, zasłony, rolety, przeróbki. Kiedy odkryłam bazę z kartonu w kształcie manekina od razu postanowiłam popracować nad nowym warsztatem w wersji mini - całość ma nie więcej niż 30 cm. Drobna, sentymentalna ozdoba. Pracuję nad przykładami, wyciągając wnioski - zawsze to coś innego niż manekin krawiecki w pełnym rozmiarze. Warsztaty pojawią się w ofercie na wiosnę. A tu pierwsze efekty moich wysiłków.
Kreatywnie.com Poznań/Drzeniów

środa, 9 listopada 2011

Pimp my clock

Kiedy szablony firmy Dayka po raz pierwszy wpadły mi w ręce nie było wyjścia - już natychmiast musiało powstać coś, na czym mogłabym je wykorzystać. Padło na ośmiokątny zegar, który nie cieszył się zbytnią popularnością. Ponieważ robiłam go praktycznie "na kolanie" i w jakiejś nieopisanej euforii okazało się, że może całkiem nieźle wygląda, za to jest kompletnie niepraktyczny i nieprzemyślany. W pierwszej wersji dodatkowo pomyliłam cyfrę 3 i 9 co świadczy o wyjątkowej niepoczytalności w momencie tworzenia :).Zegar poleżał trochę, aż zasłużył na "naprawę" i tak oto powstała jego nowa wersja, której podstawą jest czytelna tarcza. Uff, w końcu znajdzie swoje miejsce na ścianie w pokoju gościnnym :). Przy okazji postanowiłam metodycznie zgłębić tajniki zegarów w różnych wariantach i na pewno pojawią się wkrótce na zajęciach.
Kreatywnie.com Drzeniów

poniedziałek, 7 listopada 2011

Jesienna paleta

Tuż po długim weekendzie dotarło do nas zamówione ogrzewanie do pracowni i w końcu można będzie kontynuować prace nie zważając na pogodę. Panele to nie byle jakie, bo na podczerwień. Dla mnie zupełna nowość, podczas pracy czuję się jak na słońcu :).
Nic więc dziwnego, że ostatnia paleta kolorowych loków jaka powstała w naszej manufakturze jest słoneczno jesienna. Udało nam się wymieszać przepiękny złoty odcień przypominający opadające liście, tuż obok ciemne czerwone wino i brąz. Mimo, że od dawna nie noszę kolorów natury i rudej czupryny natchnęło mnie na jakiś mały filcowy drobiazg właśnie dla wielbicieli jesieni ... A przy okazji - w przyszłym tygodniu zaplanowane są ostatnie w tym roku zajęcia plenerowe z filcowania. Może ktoś będzie chciał do nas dołączyć.Kreatywnie.com Drzeniów

czwartek, 3 listopada 2011

Magazyn hobbystyczny 11/2011

Mamy przyjemność powiadomić Was o pojawieniu się kolejnego numeru magazynu hobbystycznego.

W bieżącym numerze prezentujemy projekt wykonania muchy-róży na szyję w technice filcowania na mokro.
W dziale poświęconym decoupage znajdziecie opis poświęcony bombce zainspirowany pracami Decomanii.A na deser koszulka łącząca technikę tie dye z decoupage na tkaninie z pracowni Calma.


Życzymy miłej lektury! Zaglądajcie do archiwum - tam również jest mnóstwo ciekawostek.
Zespół Kreatywnie.com
Pin It button on image hover