sobota, 28 kwietnia 2012

Majówka w mieście

Długi weekend w tym roku jest wyjątkowo sprzyjający wyjazdom. Po raz pierwszy od dawna udało mi się od razu zaparkować w okolicy Czesława 12 :). Jednak wiele osób pozostaje w mieście i dla nich przygotowaliśmy kilka drobiazgów.
2.05 pracownia jest czynna i przy okazji ogłaszamy mini wyprzedaż na wszystkie produkty do spękań, - 10% rabatu
5.05 zapraszamy na dzień otwarty, a na nim spotkania z artystami i pokazy techniki decoupage, wstęp bezpłatny, nie trzeba dokonywać rezerwacji

Wśród nowości warsztatowych znajdziecie kolejny warsztat dla początkujących z wykorzystaniem nowej techniki postarzania. Przykład pracy poniżej, a zapisy możliwe są tutaj.

Kreatywnie.com, św. Czesława 12

środa, 25 kwietnia 2012

Szyld patchworkowy

Potrzebny był mi czteroliterowy wyraz na szyld, który chciałam wykonać na pokazie. Z wielu kombinacji jakoś zupełnie sama z siebie ułożyła się zawieszka wskazująca strategiczne miejsce w naszej pracowni :). Szyld wykonałam tak naprawdę mimochodem, pogrążając się w rozmowy z gośćmi. Jak na złość moja maszynka do wycinania ornamentów odmówiła współpracy i nie do końca mogłam zaprezentować jej możliwości. Tak czy inaczej spotkanie było przesympatyczne, a kolejne pokazy już 5.05 w sobotę na dniu otwartym.

Zapraszamy! Kreatywnie.com św. Czesława 12

niedziela, 22 kwietnia 2012

Jeden dzień

Dzięki uprzejmości mojego męża i teściów dostałam w domu jeden dzień "urlopu" na wyjazd do Poznania, zamknięcie się w pracowni i nadgonienie zaległych zawodowych pomysłów i obowiązków.  Każda "młoda" mama wie jakie to wyzwanie wyjechać z domu, kiedy kilkumiesięczny maluch macha rączkami na Wasz widok, ale udało mi się nie popłakać :) i w 100% skorzystać z wolnego czasu. Pracuję, maluję, suszę, fotografuję, piszę, wymyślam ... A tu pierwsze efekty, kolejny kolaż, tym razem o tematyce "szyciowej".


Kreatywnie.com Poznań, św. Czesława 12

sobota, 21 kwietnia 2012

ScrapMiejscówka w Kreatywnie.com

Z przyjemnością dołączamy do projektu Uscrapowani jako ScrapMiejscówka! Uscrapowani mają na celu łączenie scraperek z danego regionu i organizowanie im spotkań. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj http://uscrapowani.blogspot.com/p/idea.html
Będzie nam niezmiernie miło gościć Was u siebie i rozwijać asortyment scrapowy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i wskazówkami. O spotkaniach napiszemy wkrótce.
Kreatywnie.com Poznań, św. Czesława 12

wtorek, 17 kwietnia 2012

Mixmediowe kolaże Cynki w Kreatywnie

Zaczęło się od fascynacji pracami Christy Tomlinson, na które przypadkowo natknęłam się gdzieś w sieci. Papiery i duuużo mazania farbami - to zdecydowanie mój żywioł. Zanim zebrałam potrzebne materiały i przystąpiłam do własnych prób postanowiłam poszukać innych ekspertów w tej dziedzinie i tym sposobem natrafiłam na Cynkę. Jej wyjątkowe prace aż proszą o pokazanie szerszej publiczności, dodatkowo zgodziła się poprowadzić u nas warsztaty. Tak więc już 5.05 będzie można spotkać ją u nas na dniu otwartym w Kreatywnie.com na Czesława 12 od 11.00 do 14.00, a 16.05 zapraszamy na mixmediowe warsztaty!


Kreatywnie.com Poznań

piątek, 13 kwietnia 2012

Black & white

Dawno już chodziła mi po głowie dość oczywista mieszanka kolorów loków do pofarbowania. Potrzebne było zamówienie żeby się zmobilizować i w końcu jest. Czarny i odcienie szarości, odrobina białego. Wszyscy, którzy filcują na sucho docenią ją jako świetny materiał na "włosy", a dla filcujących na mokro przyda się jako dodatek do szarości i czerni. Mieszankę wstawiłam już do stałej oferty.Kreatywnie.com Drzeniów/Poznań

wtorek, 3 kwietnia 2012

Wielkanocne porządki - wszystko minus 10% i więcej ...

Wiem, że większość z Was właśnie kończy myć okna i myśli o pysznościach świątecznych. Jednak w wolnej chwili, jeśli taka się znajdzie warto do nas zajrzeć. Zapraszamy na świąteczną wyprzedaż. Od środy 4.04.2012 do piątku 6.04.2012 udzielamy w sklepie stacjonarnym rabatu - 10% na wszystkie produkty hobby. Dodatkowo jajka przeceniamy o 20%. Rabat nie dotyczy warsztatów oraz gotowych prac.
Zapraszamy!
Kreatywnie.com Poznań, św. Czesława 12.

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Magazyn hobbystyczny 04/2012

Mamy przyjemność powiadomić Was o pojawieniu się kolejnego numeru magazynu hobbystycznego.

W bieżącym numerze prezentujemy projekt wykonania torby - kuli w technice filcowania na mokro.W dziale poświęconym dekoracjom znajdziecie opis poświęcony przestrzennemu obrazowi z "kaflami".Polecamy również materiał Marysi Gumkowskiej o metkowym naszyjniku i przepis na piękne reliefowe pisanki Sylwii Serwin.

Życzymy miłej lektury! Zaglądajcie do archiwum - tam również jest mnóstwo ciekawostek.
Zespół Kreatywnie.com
Pin It button on image hover