Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

poniedziałek, 5 maja 2014

Zanim kupisz nowe meble ...

Jeśli lubisz własnoręczne przeróbki meblowe, ale zniechęca cię wielodniowe szlifowanie i przygotowanie mebli - mamy coś dla Ciebie!
Przed sezonem działkowo-ogrodowym, przed wakacyjnymi wyprawami do Waszych letnich domków i urlopami w mieście otwieramy nowe możliwości na kreatywną i prostą stylizację mebli farbami kredowymi.
Te ekologiczne farby mają wieloletnią tradycję i recepturę, a przy okazji stwarzają niesamowite możliwości zarówno na małych jak i dużych przedmiotach.

Tym samym zapraszam Was na pokaz 10.05 i premierę nowych farb w Poznaniu. 17.05 pierwsze warsztaty: http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=345

Poniżej kilka inspiracji, które wyszukałam dla Was w internecie, wkrótce pokażemy Wam naszą ekspozycję:
Źródło: http://www.itallstartedwithpaint.com/the-etsy-shop/ Źródło: http://roadkillrescue.net/2012/08/pinstriped-round-table/Źródło: http://www.creativegreenliving.com/2014/02/dresser-into-sideboard-makeover-annie-sloan-chalk-paint.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover