Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

piątek, 16 października 2015

Cudowne lata

Znacie zapachy i smaki, które kojarzą się Wam z dzieciństwem? Przymykamy oczy i wracamy do beztroski, piasku w piaskownicy, który przesypuje się między palcami i chleba z cukrem ...
Dla mnie osobiście absolutnie nostalgicznym przedmiotem, który przenosi mnie w krainę dzieciństwa jest ... kuchenny kredens.
Zakupiony i przetransportowany przy udziale przyjaciół w końcu trafił do naszej nowej lokalizacji - na Piekary. Będzie częścią pracowni, chociaż może bardziej prywatną.

Poniżej etapy jego stylizacji - wyjściowy kolor to niebieski. Został przemalowany przy udziale mojej mamy na kremowy, szary i szaro-grafitowy. Farby Amazona. Do tego wymiana gałek, szablony i gotowe. Zapachniało terpentyną :) ...

Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com
4 komentarze:

 1. Kredens wygląda rewelacyjnie i choć kocham te klimaty, to tym razem zachwyciła mnie ściana!
  kocham pepitkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie mogę uwolnić się od tego wzoru :)

   Usuń
 2. dawno, dawno temu moi Rodzice mieli dokladnie taki sam kredens w kuchni, a bylo to nponad 40 lat temu,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam taki sam. Tylko nadstawkę podwiesiłam i dzięki temu cały blat jest użytkowy. W niszy między szafkami zamocowałam dodatkową półkę. Przydaje się też spłycenie o połowę półki za szybkami. Nic wtedy nie ginie w niedostępnych czeluściach.
  Pozdrowienia, monika klama

  OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover