Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

wtorek, 23 sierpnia 2016

Skandynawskie klimaty

Skończyłam właśnie projektować cykl warsztatów dotyczących stylizacji mebli farbami kredowymi. Niestety nie do końca jest to wymarzony przedmiot, bo na projekt wybrałam piękny geometryczny stojak na wino, ale próby jego wyprodukowania spełzły na niczym bądź na ilościach przekraczających moją powierzchnię do przechowywania.
Tak więc padło na stolik nocny. Jak większość przedmiotów, które przeznaczyłam do stylizacji znalazł natychmiastowe wykorzystanie w moim warsztatowym domu.

Warsztaty stylizacji mebli z serii metamorfozy różnią się od pozostałych. Ich konstrukcja pozostawia dość dużą część na teorię, prezentację i dyskusję o stylu. Finalnie zajmujemy się malowaniem/stylizacją przedmiotu - uzbrojeni w wiedzę o wyznacznikach i elementach charakterystycznych dla danego tematu.
Staram się za każdym razem nawiązać do prostego skojarzenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Tym razem "ciasteczko oreo" :).
Warsztaty: http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=358


Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com

1 komentarz:

Pin It button on image hover