Polsko-Niemieckie Targi Upominków oraz Artykułów Dekoracyjnych

Nadszedł czas agitacji na kolejną edycję targów organizowanych we Frankfurcie nad Odrą:

GESCHENKE&DEKO2011 Polsko-Niemieckie Targi Upominków oraz Artykułów Dekoracyjnych byłe targi WEIHNACHTEN VII Polsko - Niemieckie Targi Bożonarodzeniowe 21 - 23 październik 2011, Teren Targów we Frankfurcie nad Odrą.

Do prawdziwego ataku śmiechu doprowadziło mnie zdanie:

"Ubiegłoroczne targi zakończyły się wielkim sukcesem. Imprezę odwiedziło ponad 9.500 gości."

Przypuszczam, że wystawcy z targów poznańskich otrzymali tego samego maila co ja. Czuję się w obowiązku przypomnieć wszystkim tym, którzy rozważają udział w tej imprezie nasze impresje z roku 2010:

http://kreatywniecom.blogspot.com/2010/11/polsko-niemiecki-targi-bozonarodzeniowe.html


zdjęcia, które mówią same za siebie. Smutne jest to, że ktoś pełen nadziei pojedzie tam żeby przeżyć duże rozczarowanie i upokorzenie. Nie bardzo też rozumiem, skąd patronat polskiej ambasady ... wstyd ...

Kreatywnie.com Poznań

Komentarze

 1. O kurczę, nie fajna sprawa :( może warto napisać o tym do ambasady, by zainteresowali się sprawą i nie było już więcej ofiar tej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, pusty śmiech..propaganda na miarę Goebbelsa normalnie;/;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyslalam pismo do wszystkich "patronow" - nikt sie nie zainteresowal, dostalam od targow "rekompensate" ktora nigdy nie wplynela na moje konto ... Ich stanowisko jest takie - mialysmy (wszyscy polscy artysci) nie taki towar i nie tak wyeksponowany ... najlepiej sprzedawal sie makaron :). W kazdym razie imprezy absolutnie nie polecam.
  D.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty