Wskazówka

Wszyscy odwiedzający nas Goście dostają opis dojazdu do naszej wiejskiej pracowni. Okazało się, że najwięcej problemów sprawia znalezienie nas w samym Drzeniowie. Postanowiłam ułatwić trochę znalezienie numeru 40 poprzez odpowiednio widoczny szyld. Inspiracją były zakupione przez gminę sadzonki lawendy, które mają z nas uczynić lawendową wieś. Nota bene nasze nie przeżyły miesiąca - w cieniu i w mokrej ziemi nie miały szans. Żeby jednak nie wyszło na to, że marnuję gminne mienie kupiłam szybko nowe :) - na razie się trzymają. Tak więc kierując się kamienistą drogą szukajcie zielonej bramy i tego charakterystycznego widoku.

Dodatkowo mała słoneczna dygresja - to wyrosło z pestek, które wypadły zimą z budki dla ptaków :).


Kreatywnie.com Drzeniów

Komentarze

 1. No tak, jak już Was znajdą i zobaczą śliczną tabliczkę to mają ochotę wejść. Jednak tuż obok, wisi inna żółta... I co teraz ;-)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta zolta zostala po poprzednim wlascicelu, a poniewaz pies jest wciaz ten sam ... to niech jeszcze troche powisi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tabliczka twoja śliczna:)))
  Ciekawe jak będzie wyglądać po zimie. Dopytuję się bo moja skrzynka na listy nie przetrzymała. Pewnie złego lakieru użyłam:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie obawiam sie zimy - uzylam sprawdzonego na niepogode lakieru Hard Varnish Heritage. Poszlo 10 warstw, wiec powinno byc OK.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z ogromną przyjemnością,jak tylko będę miała możliwość przyjadę i poszukam tej ślicznej tabliczki i zielonej bramy i normalnie nie będę zwracała uwagi na tę tabliczkę obok:)))Pozdrawiam cieplutko:)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty