Jesienny konkurs Kreatywnie.com

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnym konkursie Kreatywnie.com.

Zadanie
Celem konkursu jest stworzenie i przesłanie nam mini projektu - instruktażu wykonania przedmiotu w dowolnej technice rękodzieła. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o dziedzinę: szycie, filc, masa fimo, itp. temat jest zupełnie dowolny i zależy od twórcy. Projekty należy przesłać na adres: kreatywnie@poczta.fm

Projekt
Projekt powinien się składać z opisu w formie pliku .doc lub tekstowego, nie krótszego jednak niż około 3/4 kartki A4. Powinien on zawierać kilka słów o technice i instruktaż wykonania przedstawionego przedmiotu. Opis powinien być uzupełniony o minimum 4 zdjęcia przesłane osobno w formie plików .jpg. Zdjęcia powinny być ostre i czytelne.

Dodatkowo potrzebne będzie oświadczenie o tym, że jest się autorem projektu i dysponuje się pełnymi prawami autorskimi do zdjęć i opisu. Potrzebna jest również zgoda autora na opublikowanie projektu na stronie www.magazyn.kreatywnie.com i na blogu Kreatywnie.com.
Konieczne jest zawarcie danych kontaktowych do autora projektu (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy), jednocześnie informujemy, że nie będziemy ich przechowywać ani przetwarzać do celów marketingowych, służą jedynie do możliwości poinformowania o ewentualnej wygranej.

Nagrody
Część najprzyjemniejsza i najważniejsza:
Mamy do rozdania 3 bony na zakupy w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym o wartości:


Projekty osób nagrodzonych będą zaprezentowane w naszym Magazynie Hobbystycznym wraz z pełnymi danymi kontaktowymi do autora (jeśli wyrazi takie życzenie), aby umożliwić ewentualną sprzedaż prac autora. Postaramy się również na bieżąco publikować efekty konkursu na blogu.

Nagrody za projekty będą przyznawane wg kryteriów: pomysł, staranność, jakość zdjęć.
Komisja składa się z dwóch osób: Dorota i Mike Freitag (fotograf, współautor magazynu).

Termin nadsyłania prac upływa 30.11.2011 i do 3.12.2011 poinformujemy o wynikach losowania.

Wszystkim uczestnikom życzymy dużo szczęścia i udanych prac!
Kreatywnie.com Poznań

Komentarze

Popularne posty