Nie przestawaj iść

Był słoneczny kwiecień. Wspólnie z grupą przyjaciół postanowiliśmy wyruszyć w góry. Nasz cel oddalony był zaledwie o kilka kilometrów od dworca. Było wcześnie, wszyscy w dobrej kondycji, mało bagażu. Wystawialiśmy twarze do słońca, wokół czyste powietrze, ptaki, szemrzący strumyk, krystaliczna woda. Widoki zapierające dech w piersiach. Byliśmy do tego stopnia pochłonięci sobą, że nikt nie zauważył nadchodzącej zmiany. W ciągu godziny sytuacja stała się dramatyczna. Widoczność spadła do 1 metra, zaczął padać gęsty śnieg. Zrobiło się ciemno i tak ponuro, że wszyscy wpadliśmy w apatię. Krok za krokiem. Nogi jak z ołowiu, a przed oczami tylko buty osoby, która idzie z przodu. Po kilku godzinach stało się jasne, że zabłądziliśmy. Doświadczeni przewodnicy krążyli w kółko, a my razem z nimi. Czułam, że za chwilę po prostu zamarznę. Kompletnie nieprzygotowana na taką pogodę myślałam tylko "nie przestawaj iść" …

W końcu ktoś zauważył małe światło. Schronisko, które cały czas znajdowało się prawie na wyciągnięcie ręki. Poczułam taką euforię i przypływ sił, że miałam ochotę tam pobiec. Miałam siły i wizję odpoczynku w bezpiecznym miejscu. Potrafisz wyobrazić sobie jaka to ulga?

Tak właśnie czuję się dzisiaj. Po długiej wędrówce oddaję w Twoje ręce moje bezpłatne szkolenie online o technice serwetkowej i ciemnym tle. Dla Ciebie - na wyciągnięcie ręki! Muszę być naprawdę szalona bo udostępniam Ci kompletny, profesjonalny kurs i e-book zupełnie za darmo! 🙂 Wszystko po to, żeby poznać Twoją opinię o tym szkoleniu. 

SZKOLENIE JEST TUTAJ

Zapisy trwają do końca maja, ta wiadomość dotarła do kilkunastu tysięcy osób, a jest tylko 200 miejsc. Więc jeśli się zastanawiasz – nie odkładaj tego, zapisz się od razu. Od czerwca to szkolenie będzie odpłatne. 

Jakie umiejętności daje to szkolenie? Jest przeznaczone dla początkujących. 

Zaczniesz przyklejać serwetki bez zmarszczeń - nawet te duże
Przestaniesz wyrzucać serwetki na ciemnym i kolorowym tle – nauczysz się domalowywania
Pokażę Ci prosty sposób na marmurek
Nauczysz się lakierowania i patynowania 

Skąd wziąć materiały? Linki znajdziesz w opisie na mojej platformie szkoleniowej. Możesz też skorzystać z tego, co już masz. Porównaj swoje narzędzia i materiały z listą w e-booku.

Powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia! W razie trudności - PISZ 🙂! kreatywnie@poczta.fm

Nie musisz kręcić się w kółko, ani poszukiwać rozwiązań. Ten kurs zaprowadzi Cię prosto do celu! :)
ZAPISZ SIĘ

Pozdrawiam Cię serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com


Sesja zdjęciowa z Romkiem Krysiakiem, który tak jak nikt wydobywa z moich prac wszystko to co najlepsze:
https://www.facebook.com/KrysiakPhotos/
https://romekkrysiak.wixsite.com/rbkproject

Komentarze

Popularne posty