Co jest tajemnicą bombki z mikrokulkami?

Musze Ci się do czegoś przyznać. Umknął mi jeden tydzień listopada. Zaczęłam publikować filmy grudniowe, kiedy zorientowałam się, że w kalendarzu jest jeszcze 11 miesiąc.  Ponieważ jednak zimą mam nadmiar pomysłów, wystarczyło znaleźć jedno popołudnie, żeby nagrać dodatkowy materiał.
 
Film o szklanych mikrokulkach miał być szybki, przyjemny, najłatwiejszy na świecie.
Kiedy zgrałam wszystkie fragmenty do programu, okazało się, że połowa jest ... uszkodzona. Restart komputera, stres, czas ucieka, a film w proszku. Program nie rozpoznaje plików ...
Miałam dwa wyjścia - nagrać nowy film, albo szukać nowego programu do obróbki materiałów video.
Jeszcze rok temu ta druga opcja wbiła by mnie w ziemię i przeraziła. Testowanie nowych programów zajmowało mi całe wieki. Tymczasem po 5 minutach nowy program już był na moim komputerze, a po chwili mogłam rozpocząć montaż. W ten to sposób przekonałam się, że obróbka filmów video przestała być dla mnie tajemnicą.
Nie pisze tego, żeby się pochwalić. Chodzi o to, że bardzo niedawno rozpoczęłam kompletnie nowy multimedialny rozdział życia. I każdy, absolutnie każdy mały sukces w tej dziedzinie jest dla mnie bardzo budującym zaskoczeniem.
Wierzę, że tak jest z każdą dziedziną. Wystarczy tylko, że uprzesz się, żeby to zrobić i będziesz wystarczająco często próbować :).

Co jest tajemnicą projektu bombki z mikrokulkami? Klej hobby. Bez niego ta praca nie wyjdzie. Kiedyś pracowałam z klejem do złoceń, jednak z czasem kulki zaczynały odpadać. Klej hobby jest niezniszczalny.

Ta bombka wychodzi każdemu. Trzeba wybrać serwetkę z kontrastowymi wzorami (zbyt blade nie będą widoczne spod kulek). Nie musisz być mistrzem przyklejania ani domalowywania - zapewniam Cię, że pod mikrokulkami ukryjesz błędy, a efekt będzie zachwycający.

Życzę Ci miłego oglądania, Dorota z Kreatywnie.com
Potrzebne będą:
Bombka styropianowa:
https://sklep.kreatywnie.com/pl/p/Bombka-styropian-12-cm-Bovelacci-/1571

Biały podkład akrylowy:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Podklad-bialy-akrylowy-100-ml/996

Serwetka:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Serwetka-Village-Story/1567

Klej do decoupage:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Klej-do-decoupage-2w1-100ml/138

Klej hobby:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Klej-hobby-100ml/785

Mikrokulki:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Mikrokulki-transparentne-do-bombek-100-g/954

Zawieszka:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Zawieszka-metalowa-okragla-/1572

Pasta heavy body gel:
https://www.sklep.kreatywnie.com/pl/p/Heavy-body-gel-100-ml%2C-matowa-opalizujaca/1077

Komentarze

Popularne posty