Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

piątek, 14 marca 2014

Chalk paints, farby kredowe - metamorfoza maszyny do szycia, dzień 3

No i nadszedł ten dzień. Zabrałyśmy się wspólnie z Dorotą - naszą praktykantką - za maszynę do szycia. Jest to Singer zakupiony kiedyś dawno temu na Allegro ze względu na urocze szufladki po bokach :). Wykorzystywałam go długi czas jako biurko, teraz służy jako półeczka na lale Pani Sabinki. Sytuacja przed malowaniem farbami - oryginalna politura została pokryta lakierobejcą w kolorze wiśniowym, dużo ubytków. Postanowiłam zostawić wszystko tak jak jest i tylko umyć i odtłuścić powierzchnię. Testowałyśmy różne pędzle, narzędzia do przecierania i techniki woskowania. Jedno wiem na pewno - flanela jako materiał do polerowania zdecydowanie odpada :).
Poniżej efekty naszej dzisiejszej pracy. Mogę zabierać się za kredens! :) Dziękuję Dorocie za pomoc - była nieocenionym testerem jeśli chodzi o projekt warsztatów meblowych.
Pozdrawiam serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com

6 komentarzy:

  1. Piękny kolor, całość ładnie wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, w rzeczywistosci jest bardziej "antique", tak czy inaczej pomieszczenie zyskało na ciekawym akcencie.

      Usuń

Pin It button on image hover