O Kreatywnie.com

Od samego początku powstania Kreatywnie.com moim zamysłem było zintegrowanie wielu osób zajmujacych się rękodziełem, które mogłyby dzielić się swoją wiedzą na warsztatach. Od pomysłu do realizacji upłynęło nie mniej niż 6 lat i właściwie dopiero teraz mam wrażenie, że zajęcia inne od decoupage'u i filcowania zaczynają się cieszyć zainteresowaniem, co niezmiernie mnie cieszy. Każdy z nas ma jakiś dar, sztuka polega na jego odkryciu. Im więcej możliwości i prób tym większa szansa na znalezienie swojej pasji.
Czy wiecie, że nasze zajęcia prowadzą Panie: informatyk, matematyk, ekspedient pocztowy, kulturoznawca, architekt, leśnik, ekonomista, biotechnolog, wizażystka, lektor językowy, projektantka ubioru ... ? Na tym na pewno nie skończymy, bo w zanadrzu oczekują kolejne pomysły i zajęcia.
Przekrój imponujący, a pasja jedna i wspólna - rękodzieło!
Kreatywnie.com Poznań

Komentarze

  1. Bardzo fajnie, kiedy pasje łączą ludzi :) tylko wtedy tworzenie ma sens, kiedy tworzymy razem i potrafimy sie tym dzielić :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspólne tworzenie i dzielenie się tym jest najfajniejsze :) Cieszę się, że w Poznaniu znalazło się takie miejsce, na pewno jako poznanianka się do was wybiorę :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty