Pomóżmy POZNAŃSKIM KINOMANOM!

Państwo Maria i Bogdan Kalinowscy - znani jako Poznańscy Kinomani - obejrzeli już ponad 10 000 filmów. Kino jest ich życiem. Mają problemy mieszkaniowe. Ku ich radości przydzielono im lokal mieszkalny w kamienicy nad kinem Muza przy ul.Św.Marcin 30. Mieszkanie jest w tragicznym stanie, a Państwa Kalinowskich nie stać na kosztowny remont.
Pomóżmy , żeby spełniło się ich marzenie - żeby mogli zamieszkać
prawie w kinie... :)

SEANS CHARYTATYWNY, 18 kwietnia, godz.14.30, kino Muza chce pomóc swoim wyjątkowym nowym Sąsiadom. Dlatego zapraszamy na seans charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na wymianę elektryki w przyszłym mieszkaniu Państwa Kalinowskich.
Zagramy film dokumentalny "Inna bajka" (reż.Marzena Więcek, Polska 2005, 20 min.) o Państwu Kalinowskich oraz film "Strasznie szczęśliwi" (reż.Henrik Ruben Genz, Dania 2008, 100 min.) - tytuł, który znalazł się na 37 pozycji na liście filmów obejrzanych przez Państwa Kalinowskich w 2009 roku. Państwo Maria i Bogdan Kalinowscy zazwyczaj oglądają każdy film tylko jeden raz. W tym przypadku obiecali zrobić wyjątek i pojawić się na seansie...

Dziękujemy tym, dzięki którym ten seans może się odbyć:
- Estrada Poznańska udostępniła salę kina Muza z obsługą
- stowarzyszenie "Lepszy Świat" zajęło się stroną formalną organizacji zbiórki publicznej
- film "Inna bajka" pokażemy dzięki uprzejmości Lubuskiej Szkoły Tv i Filmu i Festiwalowu Quest Europe
- film "Strasznie szczęśliwi" bezpłatnie udostępnił nam dystrybutor - Syrena Films Sp.z o.o.

Aby wejść na seans, trzeba będzie jak najwcześniej ustawić się przy wejściu na salę kina Muza i wrzucić do puszki "co łaska" (minimum 10 zł). Nie prowadzimy rezerwacji ani wcześniejszej sprzedaży wejściówek.
Miejsc na sali mamy tylko 200, ale liczymy, że chętnych do wsparcia inicjatywy będzie znacznie więcej. Dlatego w dzień seansu, tj. 18 kwietnia , od godz. 14.00 do 17.00 będzie można wrzucić swoje kilka groszy do puszki w holu kina Muza - zebrane pieniądze powędrują na wymienione wyżej konto.

Dane do wpłat na rzecz Państwa Kalinowskich to (do 30 kwietnia 2010):
Stowarzyszenie "Lepszy Świat"
os. Orła Białego 38/5
Bank BPH
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3300 0066 3661
To jest subkonto specjalnie dla POZNAŃSKICH KINOMANÓW.

Komentarze

Popularne posty