Kolejne drzwi

Gdybym miała jednym słowem określić hasło minionych świąt było by nim "odśnieżanie". Wokół domu piętrzą się prawdziwe góry, każdy kolejny dzień to kilkadziesiąt centymetrów więcej białego szaleństwa. Jedyna zaleta - nie ma nawet śladu po obżarstwie, codziennie kilka godzin na świeżym powietrzu zniweczyło każdą dodatkową kalorię.
W tak zwanym międzyczasie udało mi się skończyć kolejne drzwi - tym razem kuchenne. Jak zwykle w moim przypadku wszystko zaczęło się od zakupionego drobiazgu. Obrazek stał się inspiracją do wykonania dalszych dodatków. Staram się być konsekwentna w wyborach, ale ponieważ nasze gospodarstwo łączy dobytek dwóch dorosłych osób mamy mnóstwo niesamowitych i absolutnie nie "trendy" gadżetów :).


Fot. Mike Freitag, obrazek inspiracja.

Drzwi wykonałam najprostszą i chyba moją ulubioną techniką shabby chic. Do tego szablon i hiszpańskie sztućce z drewna pomalowane akrylem w kolorze "antyczne srebro" - jeden z ładniejszych jakie widziałam :).


Fot. Mike Freitag, drzwi kuchenne.

Z rozpędu powstał jeszcze wieszak na ręczniki, który pasuje do reszty. Opisałam krok po kroku jak go wykonać w bezpłatnym projekcie do magazynu, ukaże się już wkrótce.A noworoczne postanowienia, marzenia i cele? Jakieś już się krystalizują. Po roku pełnym zmian w Kreatywnie pracujemy nad naszą wiejską siedzibą tak, żeby już w nadchodzącym sezonie posłużyła nam jako baza plenerowa. To dość jasny cel jak na najbliższe kilka miesięcy. Czas też wrócić do kształcenia - wybieram się na kolejne szkolenia dotyczące wełny i filcu.
Marzy nam się też mała hodowla i ekologiczne warzywa :).
Wszystko to mogę pogodzić tylko dzięki moim dwóm wspaniałym Elfom, które stanowią podporę poznańskiego Kreatywnie - za co oczywiście im dziękuję!
Pozdrawiam Was już sylwestrowo i życzę wspaniałego Nowego Roku pełnego sukcesów!

Komentarze

 1. A no prosze! Zawsze powtarzam ruch - to życie!! I tej wersji się trzymamy! Drzwi zarąbiste! Podobają mi się strasznie!! i powodzenia w spełnieniu planów jak że dużych i ciekawych !

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne drzwi Dorotko:) Już sobie wyobrażam jak niesamowity klimat stworzyliście we wspólnym Domu. Pięknie musi być:)
  Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, realizacji wszelkich planów i wielu, wielu sukcesów oraz wspaniałych wrażeń i owocnych dalszych szkoleń! Uściski ciepłe z Wrocławia:)
  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Drzwi super! Lubię taki styl. Ostatnio coraz mniej decoupage, coraz więcej shabby chicu.
  Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty