Świąteczne projekty dla zaawansowanych

Co roku na święta (jedne i drugie) staram się wymyślić nowe projekty. Im dalej, tym wymagania były większe, tak więc również prace stawały się trudniejsze. Zauważyłam jednak, że część naszych klientów nie czyta opisów warsztatów i na świątecznych zajęciach często pojawiały się osoby zupełnie początkujące. Wyobraźcie sobie jak frustrujące musi być spotkanie z decoupage, kiedy zaczyna się od transferu na okrągłych powierzchniach? :).
Postanowiłam naprawić swój błąd i od tego roku wprowadziłam podział na zajęcia łatwe i trudne. Każdy może wybrać program i dostosować go do swoich zainteresowań. Wczoraj miałam przeogromną przyjemność przepracować z uczestnikami zaawansowane propozycje na ten rok - poniżej niektóre prace.
Było naprawdę inspirująco, powstały bardzo ciekawe prace, mam nadzieję, że sprawiły Wam tyle satysfakcji co mi :).

Z Poznania pozdrawia Was Kreatywnie.com


Komentarze

 1. Fajowe te bombki :)
  Ludzie często nie czytają, co jest napisane. Widać to np. w sklepach, cena wielka jak nie wiem co, a oni idą i się pytają: ile to kosztuje? :)
  Wyobrażam sobie nieporadność osób początkujących z transferem :D

  Ps. Mam prośbę, czy możecie wyłaczyć weryfikację obrazkową przy komentarzach? To dośc utrudnia pisanie komentarzy. Z góry wielkie dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cenna uwaga - nie wiedziałam o tej weryfikacji, a sama jej nie lubię :) Wyłączona!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Fajowe bombki" to mało powiedziane (zdjęcia - jak to zwykle przy decoupage'u - nie oddają w pełni ich niebywałego uroku). Miałam przyjemność uczestniczyć we wczorajszym kursie i muszę stwierdzić, że Dorota przygotowała niesamowite warsztaty, na których nauczyłam się 7 technik. Atmosfera SUPER i głowa znowu pełna pomysłów. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Renata

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest mi oczywiście bardzo miło, że się podobało - właśnie zabieram się za pisanie instrukcji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za anulowanie tej weryfikacji ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty