Międzynarodowe warsztaty filcowania z Dagmar Binder

Spotkania w międzynarodowym gronie na warsztatach to zawsze duże przeżycie i choćbym nie wiem jak się przygotowała zawsze mnie przejmują lekką tremą. Tegoroczne zajęcia z Dagmar Binder bardziej niż zwykle zasługiwały na miano międzynarodowych - nie uwierzycie, ale jedna z uczestniczek przyleciała na warsztaty z Nowej Zelandii. Tym samym pobiła mój osobisty rekord (warsztaty decoupage w RPA:). Są ludzie, którym się naprawdę chce.
Na uwagę zasługuje nasza nowa baza plenerowa - Traperska Osada, dla mnie miejsce wyjątkowe. Poza komfortowymi pokojami i salą warsztatową mogłyśmy spędzić przemiły wieczór w chacie trapera i podziwiać liczny inwentarz :) - strusie, konie, owce i psy zaprzęgowe. Mimo organizacji warsztatu, opieki nad Maksiem, doglądania i dostarczania - naprawdę odpoczęłam :)!
A prace ... mówią same za siebie. Przyznaję bez bicia - bardzo niedoceniłam wiedzy, która stoi za trójwymiarowymi konstrukcjami Dagmar. Każdy włosek ma tu znaczenia, a ona dokładnie wie, jak go położyć ... :)! W lipcu planujemy kolejne zajęcia - podobna technika wykorzystana na przykładzie kamizelki. Więcej informacji na stronie: http://www.kreatywnie.com/?t=page&s=1&d=247
Pozdrawiam Was poplenerowo - Dorota, Kreatywnie.com


Komentarze

  1. Było super !!! Dzieki :) I oczywiście mam nadzieje na nastepne spotkanie...
    Buziaki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty