Dwa wcielenia matrioszki

Witam po wakacjach :) Kiedy zobaczyłam materiały do wrześniowego projektu, już wiedziałam, że nie będzie łatwo. A mianowicie była wśród nich formatka w kształcie matrioszki, oczywiście bardzo urocza. Poza tym, kto z nas nie pamięta tych laleczek z dzieciństwa :) Problem polegał na tym, że taka matrioszka musi mieć twarz i to nie byle jaką, do tego fryzurę i jeszcze ubranie. A ja akurat talentu do twarzy nie mam :( No ale projekt trzeba zrobić, bo piąty coraz bliżej. Więc siedzę i kombinuje jak ten temat ugryźć (zapomniałam dodać, że tych laleczek było aż 5!!!). Od tego siedzenia i patrzenia nagle mnie natchnęło - przecież ta formatka wcale nie musi być matrioszką :) A czym? Kto doczyta ten post do końca ten się dowie, a kto nie - ten niech obejrzy wersje klasyczną: wieszaczek z matrioszkami (bardzo proszę o wyrozumiałość w kwestii twarzy).

A teraz TADAM... odkrycie roku (chyba, że ktoś już wcześniej na to wpadł) BUCIKI!!!


A może Wy macie jakieś ciekawe pomysły na wykorzystanie takiej formatki?


Ze sklepu Kreatywnie.com wykorzystałam następujące produkty:

- formatkę "matrioszka" w trzech rozmiarach
- pudełko drewniane 12x12
- konturówkę perłową

- klej Hobby 
- klej do serwetek

lakier wodny matowy


 - lakier wodny z połyskiem


  - gesso


- farby akrylowe

- serwetkę
 
 
- pastę modelarską

 

Wszystkie materiały dostępne są w sklepie stacjonarnym Kreatywnie.com, ul. św. Czesława 12, 61-575 Poznań, tel. 61 833 43 53 . Zapraszam.

Pozdrawiam cieplutko :)
Marta 

Komentarze

  1. Przyznaję się - na początku zobaczyłam dzidziusie, później buciki :) Oba warianty bardzo mi się podobają. A buzie w matrioszkach są takie, jakie być powinny! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też najpierw dzidzie :) widać dla każdego coś sie znajdzie :) super rozwiązanie zadania :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty