Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

niedziela, 2 grudnia 2012

Projektowanie wnętrz

Większość z nas marzy o przestrzeni mieszkalnej, która będzie odzwierciedlała nas jako jej użytkowników, dopasowanej do naszych potrzeb i gustów. Tylko nieliczni są na tyle bezkompromisowi, żeby ją sobie wypracować w 100%. Więszość z nas jest na etapie ciągłego planowania i zmian. Ograniczony budżet wymaga ogromnej pomysłowości, wiedzy i doświadczenia, którego nam brakuje.
Podczas ostatnich warsztatów z projektowania wnętrz w Kreatywnie.com prowadziłam obok zajęcia indywidualne z decoupage i mimochodem jednym uchem łowiłam cenne porady. Nawet tak niezobowiązujące i tylko 5 godzinne spotkanie miało tyle treści, że trudno podsumować je nie ujmując Pani Katarzynie jako prowadzącej. Myślę, że każdy, niezależnie na jakim etapie się znajduje wyniesie z takich warsztatów bardzo cenną rzecz - umiejętność realnej oceny wnętrza i jego możliwości oraz sposób na  przełożenie inspiracji na gotową koncepcję. Kolejne terminy zajęć już wkrótce.
Z ciągle niedokończonej pracowni w Drzeniowie pozdrawia Was Kreatywnie.com :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pin It button on image hover