PrzeprowadzkaWybiła godzina zero i jutro zaczynamy prace związane z przeprowadzką. W pierwszej kolejności pakujemy magazyn, a od czwartku do soboty sklep przy ul. Poplińskich będzie nieczynny.
Po wielu latach żegnamy gościnny i przytulny adres Poplińskich 1 i przenosimy się na św. Czesława 12. Mieszkańcy Wildy wiedzą, że to ta sama kamienica, a pozostali właśnie się dowiedzieli :). Nowy lokal znajduje się tuż za rogiem, nie więcej niż 50 m dalej. Nowa przestrzeń, nowa jakość tuż przed sezonem zimowym, jak zwykle na wariackich papierach. Nie wiem skąd wzięło się we mnie przekonanie, że w 7 miesiącu ciąży będę w tej przeprowadzce brać czynny udział, tymczasem mam problemy z chwilą skupienia i z najprostszymi decyzjami :). Łatwo nie będzie, ale na pewno warto. Kolejny raz zobaczymy się na warsztatach w nowej pracowni!
Kreatywnie.com Poznań

Komentarze

  1. Powodzenia! I proszę się oszczędzać!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeprowadzka dobra rzecz:) Męcząca, ale jak już się przez nią przebrnie - wychodzi najczęściej na plus... sama przenosiłam pracownię w sierpniu.. także o kilkadziesiąt metrów;) Wytrwałości życzę i przyjemności w urządzaniu nowych kątów. Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty