Galeria twarzy

Powiem szczerze - boję się czytać wiadomości z "propozycją współpracy" w tytule. Bo jak odpowiedzieć na list, przesłany przez osobę kompletnie początkującą, która nie zapoznała się nawet z naszą ofertą, a chciałaby zacząć pracę jako wykładowca? Brak odpowiedzi jest niegrzeczny, szczera odpowiedź byłaby chyba niecenzuralna. Najczęściej wybieram więc kurtuazję.
Któregoś dnia dostałam za to wiadomość, która wprawiła mnie z pozytywne osłupienie. Okazało się, że w Kreatywnie udało nam się zarazić nową pasją osobę, która przekuła zdobytą wiedzę na genialne projekty i w ciągu roku osiągnęła niewiarygodne umiejętności. W dodatku zostały one potwierdzone pierwszą nagrodą w międzynarodowym konkursie filcowania. Aż się boję co będzie dalej :). Poza niesamowitymi zdjęciami otrzymałam gotową koncepcję warsztatów, które już są na naszej stronie i już od 2.02 można wziąć w nich udział. Trzymam kciuki za ich powodzenie, a po powrocie z macierzyńskiego sama zamierzam się dokształcić :)!


Fot. Beata Bródka, nagrodzona praca konkursowa.

Kreatywnie.com Drzeniów

Komentarze

  1. No widzę że gwiazda się narodziła :) Piękna rzeźba filcowa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wprost nie wiarygodne. Widziałem wiele dzieł z filcu ale czegoś takiego jeszcze nie. Od dawna moim guru,choć sam tworze ceramikę, w sprawie filcu była i jest Diana Sencerek,tworzy śliczności ale twarz z filcu . MISTRZOSTWO1 Gratuluje. Jeśli mogę dołączam do obserwatorów,bo czuję,że nie rzadko będę mógł oglądać tu cudeńka.Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę,Grzegorz.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty