broszka

Broszka - od roku leżą u mnie kołnierzyki dla dziewczyn, które owych broszek (jako wykończenia) doczekać się nie mogą. Nadarzyła się więc super okazja, aby się pozbyć choć czegoś z pudła "dokończ, popraw" :)
Przypinki będą trzy - wszystkie starałam się utrzymać w wiosennym klimacie, ale na wszelki wypadek będę tłumaczyć jak ten klimat rozumiem :)
Najpierw niedźwiadek - wiosenny, bo się budzi z zimowego snu (choć to nie takie oczywiste, jeśli się popatrzy na miśki w poznańskim zoo ;))
I jeszcze w wersji mniej eleganckiej.
Misiek jednak nie nadawał się na wykończenie kołnierzyków. Jak widać jest maleńki i ledwo chowa się za nim mała agrafka i to w wersji pionowej - bałam się, że dziewczyny się ukłują w szyję :(
Właściwie strach przed tym, aby sobie broszką krzywdy nie zrobiły, był jednym z powodów pozostawienia tego tematu na tak długo. No ale skoro dostałam takie zadanie, to trochę poszukałam i udało mi się zakupić agrafkę z takim zabezpieczeniem przed otwieraniem - super działa (może to istnieje już od dawna i to dla większości oczywista sprawa, ale ja nie miałam o tym pojęcia :) )!

Powstały więc następne - bezpieczne broszki do kołnierzyków.
Jeśli ktoś miałby wątpliwości, to są przylatujące ptaki :) I klucz zaczyna się od tego największego!
I dla zobrazowania wielkości
Druga to widoczek z bocianem - wiem, że ciężko go dojrzeć, ale naprawdę jest: maleńki zwiastujący wiosnę bociek.
Ta broszka po prawej nie jest wcale jakaś większa - tak coś aparat przekłamał rzeczywistość :)
Na kołnierzykach prezentują się tak:
Ze sklepu Kreatywnie.com wykorzystałam następujące produkty:

- wełna gręplowana warstwowo (dużo kolorów), ale w sklepie stacjonarnym są teraz dostępne małe paczuszki z kolorystycznym miksem.

Wszystkie preparaty kupisz w stacjonarnej pracowni w Poznaniu:
Kreatywnie.com, ul. Zeylanda 4/2 Poznań, 
tel. 61 833 43 53, www.kreatywnie.com

pozdrawiam

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty