Mój kochany… (post ANTY-walentynkowy)

To miał być domek dla kota. Kota mojej dobrej znajomej. Już widziałam, jak zwierzak mości się wygodnie w swoim nowym legowisku, ja robię super zdjęcie i chwalę się nim na prawo i lewo. Niestety… życie płata figle i uczy pokory. Zwłaszcza jak się jest szczęśliwą mamą mało odpornego 6-latka. No cóż… po rozbrajająco szczerej diagnozie pana doktora „Proszę się nie martwić, to tylko to rumień zakaźny. 4-5 dni w domu i dzieciak będzie zdrowy”, musiałam zweryfikować swoje towarzyskie plany.
No tak, tylko że 14-ty już blisko, a ja nie mam zdjęcia do nowego posta… Katastrofa …
Na szczęście z pomocą przyszedł sprawca całego zamieszania. Tak, tak! Właśnie, że sprawca, bo kto ma w nosie mycie rąk? Kto stale zbiera na ulicy jakieś paskudztwa mówiąc, że to „super-ekstra-coś-tam-do-mojej-kolekcji”?
Syn mój, bo o nim mowa, wspaniałomyślnie zaproponował „Mamuś, nie martw się. Pożyczę ci swojego Franka i sobie porobisz te zdjęcia”. Franio to dobrze wysłużony psiak. Czyli NIE-kot. W dodatku szmaciany…
Przełykając gorycz porażki powiedziałam: „Mój ty kochany dzieciaku! Co ja bym bez Ciebie zrobiła?...” (zupełnie nie wiem dlaczego w tym samym momencie na myśl przyszło mi jednak kilka możliwości…). Co miałam zrobić? Przygarnęłam do serca psa, wcisnęłam go do budy i zrobiłam zdjęcia. 
Jak wszyło, oceńcie same. (Liczę na waszą wyrozumiałość…)


Do wykonania pracy wykorzystałam między innymi materiały:

Wszystkie materiały dostępne są w sklepie stacjonarnym Kreatywnie.com, ul. Zeylanda 4/2 12, 60-808 Poznań, tel. 61 833 43 53 

Pozdrawiam filcowo!
Karolina Krueger
www.welnianykram.pl


Komentarze

  1. Jak znam życie kot wcale by się nie dał sfotografować ... :) one robią zawsze dokładnie odwrotnie niż to czego chcą ich właściciele, tak więc sesja z pieskiem to doskonałe wyjście ... Masz super zdjęcia, domek dla kota przecudny, a na kawę i nową sesję zdjęciową znajdziesz jeszcze czas :) Pozdrowienia od mamy dwulatka, który ostatnio poznał co to ... paw :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za dobre słowo :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty