Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

sobota, 18 lutego 2017

Co z tymi wypukłościami, czyli 3 klucze do sukcesu, DIY, tutorial

Wygląda na to, że luty to mój miesiąc na instrukcje. Całkiem niedawno pisałam o żywicy perłowej, ale poczułam niedosyt. Postanowiłam udostępnić moje 3 sprawdzone sposoby na wypukłości.
Mam 3 klucze. Każdy z nich w idealnie kremowym kolorze. Od strony silikonu żywica jest odrobinę matowa, ale żeby polepszyć przyczepność maluję ją najpierw farbami kredowymi. Dla kontrastu użyłam koloru dość ciemnego - black pearl Amazony.
Pierwszy niezawodny sposób na reliefy to je po prostu przetrzeć woskami metalizującymi. Jeśli chodzi o mój kolor numer 1 to od lat jest nim białe złoto, ale tu użyłam również żółtego i turkusowego. Wtarłam palcem niewielką ilość i gotowe. Jutro woski będą utwardzone.
Drugi sposób to złocenia - tu srebrzenia szlagmetalem. Pokryłam klucz klejem do złoceń, nałożyłam szlagmetal i wtarłam wosk w kolorze czekoladowym. Jest patyna, jest stare srebro.
Trzeci sposób to rdza. Użyłam powertexu, proszku rusty powder i octu.
Gotowych kluczy użyję do dekoracji pudełek z efektem juty, ale mogą być inspiracją samą w sobie.

Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com
2 komentarze:

  1. jestem w szoku co Ty kobieto stworzyłaś , prawdziwy klucz

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak tak teraz na nie patrzę to faktycznie, jak prawdziwe :)

      Usuń

Pin It button on image hover