Magazyn hobbystyczny Kreatywnie.com

Dziś wielki dzień!
Oddajemy w Wasze ręce nasz nowy projekt - pierwszy internetowy magazyn hobbystyczny. Naszym założeniem jest prezentowanie projektów związanych z różnymi technikami rękodzieła z dokładnym opisem, zdjęciami, plikami, filmami pomocniczymi. Odkrywamy tajemnice naszego warsztatu, inspirujemy. A wszystko po polsku, angielsku i niemiecku.
Aby skorzystać z magazynu należy się zarejestrować, a następnie zalogować. Część publikacji zawsze będzie bezpłatna. Zdjęcia mają swoje powiększenia, dzięki czemu widać każdy detal.
Projekty będzie można pobrać w formie pliku PDF, który wydrukowany posłuży jako świetna instrukcja. Zebrane pliki utworzą wkrótce pokaźną publikację - warto zwrócić uwagę, że nie ma w Polsce jeszcze nic pisanego o filcowaniu.
Zachęcamy do spróbowania, mamy nadzieję, że spodobają Wam się umieszczone w magazynie treści. Będziemy wdzięczni za listy do redakcji: kreatywnie_magazyn@poczta.fm
Adres magazynu:
http://www.magazyn.kreatywnie.com/Logujcie się, czytajcie, twórzcie, piszcie!
Liczymy na pełną skrzynkę maili z wrażeniami po powrocie z pleneru :)
Kreatywnie.com Poznań i Gdynia

Poniżej projekty z pierwszego numeru - kwat filcowy i pudełko na chusteczki z reliefem. Opisy zawierają kilkadziesiąt zdjęć i dokładne instrukcje wykonania.Komentarze

 1. Witam, już pisałam, że gratuluję, że cudnie,
  że tego nam było brak,
  ale małe "ale" też jest...
  Jeżeli będę chciała zakupić kurs
  to muszę mieć lepszy dostęp do zdjęcia
  inaczej mówiąc klikam i zdjęcie się powiększa.
  Wasz adres mailowy też musi reagować na kliknięcie. Brak też zdjęć użytych w pracy materiałów. Przepraszam że tyle uwag na początek, ale jeszcze raz gratuluję bo pomysł świetny :-))))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjecia sie powiekszaja - zapewniam, wystarczy przejsc z czesci bezplatne inspiracje do wlasciwej czesci magazynu :). Powiekszenia obejmuja zarowno glowny przedmiot - gotowa prace jak i wszystkie kroki, narzedzia. Wystarczy sie odwazyc i wyslac SMSa :).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty