Malowanie wełną z Renatą, kolejne wyjątkowe spotkanie

Podejmując decyzję o nauce obcego języka zawsze zastanawiałam się ilu ludzi się nim posługuje. Poza tym, że miał mi się podobać przeważały względy praktyczne - czy mi się przyda i z iloma ludźmi się nim skomunikuję podczas podróży.
Czasami jednak ważna jest sama przyjemność uczenia się i nabywania umiejętności, nawet jeśli już nigdy nie sięgniemy do danej techniki czy doświadczenia.
Ucząc się malowania wełną uczestnicy warsztatów dołączyli do elitarnej, bardzo wąskiej grupy osób, które już wiedzą jak to zrobić. Czy kiedyś to powtórzą i jakim stopniu to już zupełnie inna sprawa. Ważne, że się spotkaliśmy, spędziliśmy dwa miłe dni podczas wytężonej pracy w inspirującym towarzystwie. Chciałabym podziękować Wam za pomoc w tłumaczeniu i za wzajemne wsparcie podczas zajęć.
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota Kreatywnie.com


Komentarze

 1. Czy mogłabys napisać garść szczegółów gdzie te warsztaty się odbywają?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy będzie powtórka ? Chętnie wezmę udział w warsztatach:0

  OdpowiedzUsuń
 3. Te warsztaty odbyły się w pobliżu Poznania, zbierałam grupę chętnych od września 2012 do końca maja 2013 i musiałam zrezygnować z jednego terminu ze względu na małą ilość zapisanych osób. Teraz Renata zapowiedziała przerwę na przynajmniej dwa lata ...

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja pozdrawiam serdecznie Panią Lidię R. i szczerze podziwiam Jej przepiękną torbę - Kasia S. z G23

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty