Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

piątek, 17 stycznia 2014

Akcja inspiracja - Seria wydawnicza Magia Filcowania - Szale, cz. 1, szal 1

W uzgodnieniu z autorkami serii wydawniczej Magia Filcowania - szale postanowiłam ruszyć z projektem, który będzie polegał na wykonaniu szali zaproponowanych w książce. Startuję od szala z kwiatami. Wnioski: projekt jest świetnie opisany, bardzo pomaga schemat kurczenia zwłaszcza w kontekście zaplanowania ilości materiałów. Ponieważ traktuję projekty jako inspirację zmieniłam nie tylko kolory, ale również kwiatki, choć przyznaję, że nieśmiertelne połączenie zieleni i czerwieni jest po prostu najlepsze :)! W końcu odnalazłam sensowne zastosowanie multikoloru, który ułożony metodą wątku i osnowy traci na atrakcyjności, a w przypadku tego szala zyskuje i podkreśla kolory. Całość filcowałam tylko techniką rzucania i stąd widoczne mocne karbowanie. Cieszę się, że mogłam w ten sposób zacząć dzień!
Książkę kupicie TUTAJ, a zapewniam, że warto.
Pozdrawiam serdecznie, Dorota Kreatywnie.com


2 komentarze:

  1. Szal mi się podoba. Kwiaty prześliczne. Też mam tę książkę, ale jeszcze nic nie robiłam na jej podstawie. Czas zabrać się do dzieła :)
    Ivaszka

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę polecam, czasami coś co wydaje się proste wcale takie nie jest i można sporo się nauczyć :) D.

    OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover