Przeprowadzka

Od dnia 01.11.2013 nasza pracowniazmienia adres na ul. Piekary 10 m. 3, w Poznaniu. Telefon: 602 210 868. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, sklep internetowy: www.kreatywnie.com/sklep.

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Odgrzewanie

W styczniu zawsze trudno jest wystartować. Przed świętami bywam tak zmęczona, że marzę o wolnym dniu, a tymczasem wystarczą trzy dni żebym popędziła do pracy z dzikim zapałem. Długie spacery ułożyły co nieco i tak powoli krystalizują się plany i marzenia na 2014. Wiele z nich to niewiadoma uzależniona od propozycji produktowych. Może czeka nas kolejna rewolucja na miarę pojawienia się past pękających, malowania szpachlą i męskiego wzornictwa? Na rewolucje zawsze znajdzie się miejsce w moim terminarzu :).
W moim planie styczeń jest miesiącem na dokańczanie i nowe projekty wiosenne. Dokańczanie dłuuugo zalegających projektów, które zdążyły się zakurzyć. W związku z racjonalizacją miejsca magazynowego postanowiłam je wystawić na półki jako gotowe prace. Tak więc dziś mieszanka stylistyczna i zajawki nowości wiosennych - efekt zaledwie trzech dni spokojnej pracy.
Pozdrawiam Was serdecznie, Dorota z Kreatywnie.com1 komentarz:

  1. Ale cudeńka , wszystko mi się bardzo podoba , pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Pin It button on image hover