Rozważna i romantyczna

Witam w ten gorący, poniedziałkowy poranek. Zacznę go od przedstawienia pewnej romantycznej damy ubranej odpowiednio do pogody :) Dokładnie, jest to manekin z masy papierowej, który ozdobiłam spękaniami dwuskładnikowymi, papierem klasycznym z motywem uroczych różyczek oraz cieniowaniem pittorico. Niestety cieniowanie zrobiłam dość delikatne, przez co nie jest zbyt widoczne na zdjęciach, dlatego musicie uwierzyć mi na słowo lub odwiedzić pracownie Kreatywnie.com :)

Wracając do przedmiotu jakim jest manekin, jest to naprawdę wdzięczny materiał do zdobienia mimo, że nie jest to płaska powierzchnia. Możemy na chwilę zamienić się w kreatora mody i "ubrać" go według własnego pomysłu. Gotowy manekin może stać się stojaczkiem na biżuterią, ale już sam w sobie jest świetną dekoracją.

A teraz z tył:
I jeszcze nóżka:


A na koniec jeszcze raz w całej okazałości:Do wykonania dekoracji ze sklepu Kreatywnie.com wykorzystałam następujące produkty:

 - gesso


Wszystkie materiały dostępne są w sklepie stacjonarnym Kreatywnie.com, ul. św. Czesława 12, 61-575 Poznań, tel. 61 833 43 53 . Zapraszam.

Pozdrawiam gorąco :)
Marta Botulińska  http://decofantazja.blogspot.comKomentarze

  1. Pięknie Ci wyszedł ten manekin :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo eteryczny, zwiewny projekt, który połączył spękania, papier klasyczny i wcale nie najłatwiejszą bazę do zdobienia. Zabawa w ubieranie zawsze poprawia humor :), zwłaszcza jeśli efekty są warte pokazania! Pozdrawiam i dziękuję - Dorota

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty